Magna Cartech

 
Magna Cartech

Od začátku roku 2012 je v areálu MCT otevřena nová velkoplošná hala. 

 

Hlavním cílem přístavby areálu MCT je stavba nové velkoplošné haly o rozměrech 100mx62m sloužící logistickým a skladovým účelům. Hlavním dodavatelem stavby je sdružení firem Hochtief CZ a.s. a Bohemia Constructiva  Graf s.r.o.

Hala je vystavěna jako jednopodlažní s drátkobetonovou podlahou a kombinovanou železobetonovou a ocelovou nosnou konstrukcí. Opláštění haly je provedeno z izolačních sendvičových panelů s ocelovým pláštěm a polyuretanovou výplní. Střešní panely jsou navíc na vnějším povrchu doplněny svařovanou plastovou folií, která zajišťuje dokonalou nepropustnost proti vodě. Střecha haly je vybavena čtyřmi obloukovými světlíky, v nichž jsou instalovány ventilátory sloužící k odvětrávání haly. Vnitřní světlá výška skladového prostoru je 7m.  Budova je vybavena osmi nákladovými doky s hydraulickými můstky a třemi rampami pro boční nakládku. Vytápění haly je zajištěno 19 ks teplovzdušných souprav, u vrat jsou instalovány teplovzdušné ventilátory omezující při otevření vrat příliv studeného vzduchu do vnitřního prostoru haly v zimním období. Prostor nové haly je přímo spojen s prostory stávajících výrobních hal.

Ve spojení s výstavbou nové haly logistiky je zhotoveno 8 400m2 nových zpevněných ploch, provedeno rozšíření parkoviště osobních automobilů o 56 míst, motocyklů o 12 míst a kolárny o 30 míst.  

 

Využití fondů EU

V letech 2010 - 2012 využila Magna Cartech možnosti, kterou nabízely fondy EU, a realizovala projekt "Dáme Prostor Vám - Další Profesní Vzdělávání MCT", jenž byl financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu České Republiky.

 


Doporučení stránek >