Vítejte na našich stránkách

 
Magna Cartech

Magna Cartech v Českých Velenicích je součástí nadnárodního koncernu Magna International Inc. Společnost Magna je jedním z největších dodavatelů dílů pro automobilový průmysl celosvětově.

 

V současné době zaměstnává Magna ve 229 výrobních závodech a 62 vývojových centrech více než 110 tisíc zaměstnanců ve 26 zemích světa. Magna Cartech v Českých Velenicích je součástí divize Cosma, jejímž výrobním programem je lisování a sváření plechových dílů karoserií. Společnost Magna Cartech v Českých Velenicích byla založena v roce 1996 a dynamicky se rozvíjí dodnes. Mezi největší zákazníky patří BMW, Volkswagen, PSA, Škoda, Daimler Chrysler,  Saab nebo např. General Motors.

 

     Ve strategii firmy je možno rozeznat tři klíčové oblasti, které spolu úzce souvisí a vzájemně podmiňují úspěšnost podnikání. První z nich je snaha o uspokojení akcionářů, která je měřitelná kvalitou dosaženého hospodářského výsledku a rychlostí růstu firmy.  Další je uspokojení zákazníků z pohledu ceny, kvality a množství dodávaných výrobků. Posledním, ale zároveň nejdůležitějším předpokladem úspěchu jsou zaměstnanci. Jejich výběru, školení a motivaci je věnována v Magně Cartech velká pozornost. Na nich totiž nejvíce záleží, jakých výsledků bude podnik dosahovat, jaké je přijatelné tempo růstu a jak jsme schopni uspokojovat  své zákazníky a majitele.

 

 


Doporučení stránek >